Hitta en Viryayogalärare

Hitta en Viryayogalärare

SVERIGE


Grillby
Christine Reuterswärd
Basutbildning 100h
Christine.reutersward@ gmail.com
Tel 070-5413233

Lomma
Johanna Wallén
Certifierad 200 timmar
www.lommakiropraktorklinik.se

johanna@energikicken.se
0705-394301

Löddeköpinge
My Erdfelt
Bas 100 h
info@myoga.nu

Nyköping
Maria Svalin
Certifierad 500 timmar, diplomerad Rehab
www.anahatayoga.se

Täby
Linn Edenroth Oké
Certifierad 500 timmar
Täby
http://linneo.se/
linn@linneo.se
0709-56 51 92

Sandviken
Ingrid Andersson
Certifierad 500 timmar
https://flexyoga.se/

Skellefteå
Pia Burman 
Certifierad viryayogalärare 500h rehab
Zoloz Yogastudio, Skellefteå
www.zoloz.se
 
pia@zoloz.se
 

Skövde
Katarina Eklund
Certifierad 200 timmar
www.skovdeyogacentrum.se
yogamedkatarina@gmail.com

Solna
Nora Röberg
Diplomerad 200 timmar
www.yogachava.se
Info@yogachava.se

Stockholm
Agneta Wennerbo

Diplomerad 200h
www.fridenshalsa.se

Ingrid Stigsdotter
Certifierad 200 timmar
http://www.asvahyoga.se/
ingrid@asvahyoga.se 

Jennie Wadsten
Certifierad 500 timmar

Livia Wanntorp
Certifierad 500 timmar
ww.liviasyoga.se
liviwann@gmail.com

Sölvesborg
Sara Gadd Andersson
Diplomerad 200 timmar
www.vaga-halsa.se
Mobil: 0708 584223
saragadd9@hotmail.com

Uppsala
Carola Bardage
Certifierad 200 timmar
http://www.viryayogini.se

Vällingby
Ylva Tamm Fluch
Diplomerad 200 och Certifierad 100 timmar
https://vasterortsyogacenter.se/

Västervik
Katja Jennekvist
Certifierad 200 timmar

Git Jansson
Diplomerad 200 timmar
git_jansson@hotmail.com
Mobil 070-2030155

Umeå
Nanny-Maja Anderback
Certifierad 500 timmar, rehab
nannymajaanderback@gmail.com
loveyogaumea@gmail.com

Växjö
Ulrika Parment
Diplomerad 200 timmar
www.parment.se

yoga@parment.se
tel. 070-33 23 569

Östersund
Caroline Hildahl
Certifierad 200 timmar
Facebook.com/CareYoga.se

 

NORGE

Anny Langer – Langer Yoga
Diplomerad 200 timmar
Tonsenhagen Velhus, Oslo
www.langeryoga.no

Hilde K.S.Widme
Certifierad 200 timmar
Tønsberg
Tlf: 0047 93833301
Post@wibeyogapilates.no
www.wibeyogapilates.no

Janne Vinje Martinsen
Certifierad 200 timmar
Asker
https://javinjes.wixsite.com/jannesyoga
jannesyoga@gmail.com
tlf +47 90 16 79 79

Linda Bettum Martinsen
Certifierad 500 timmar
Tønsberg
www.wibeyogapilates.no
linda@wibeyogapilates.no
Mobil +47 48 00 87 22

Maya Lundh
Certifierad 200 timmar

Jessheim
https://www.yogaogfysio.no/

+4791841684

Mona Sveum
Certifierad 200 timmar
Stamsund, Lofoten, Nord-Norge
www.lofotenyogastudio.no
firmapost@lofotenyogastudio.no
Tlf. 0047 90150523

Silje Moen
Certifierad 200 timmar
Toten Treningssenter Gjøvik
https://totentreningssenter.no/city/gjovik


Kalender

Oktober 2020
15 oktober: Virya Express online släpps
30-31 oktober: Workshop med Josephine, StudioFlow Göteborg

Januari 2021
21 januari: Årsutbildning 200h och Basutbildning 100h startar, Stockholm/online

Februari 2021
3 februari: Fortsättningsutbildning 100h första träffen, Stockholm/online